0 مورد   0 ریـال

آرشیو مطالب

معرفی آبمیوه گیر بدون صدا (عصاره گیر) و خدمات مورفی ریچاردز و ایده آل

يكشنبه 12 آذر 1396

معرفی آبمیوه گیر بدون صدا (عصاره گیر) و خدمات مورفی ریچاردز و ایده آل

توضیحات اجمالی در خصوص آبمیوه گیری و عصاره گیری:

نوشیدن آبمیوه طبیعی بجای آبمیوه هایی که شامل مواد افزودنی هستند برای داشتن یک زندگی سالم ضروری است؛ اما آیا نوع دستگاه آبمیوه گیری هم در طعم، تازگی و  مقوی بودن آبمیوه تاثیر دارد؟

در کمال تعجب، بله. آبمیوه گیری هایی که هوای زیادی وارد محفظه آسیاب می کنند، باعث می شوند که مواد معدنی و ویتامین های موجود در آبمیوه به سرعت اکسید شوند (مثل قهوه ای شدن سیب) و این سبب از بین رفتن تازگی، ویتامین ها و مواد معدنی می شود. بعلاوه، گرمای ناشی از چرخش آسیاب به فرآیند از بین رفتن طعم و مواد مغذی سرعت می بخشد.

بطور کلی دو نوع آبمیوه گیری وجود دارد: 1- جویدنی (Masticating)  2- گریز از مرکز (Centrifugal)

آبمیوه گیرهای جویدنی دور پایینی دارند و این باعث می شود که هوای کمتری وارد محفظه آبمیوه شود که این به تازگی، طعم و رنگ آبمیوه کمک شایانی می کند. حرکت در دور پایین مزیت دیگری نیز دارد و آن این است که گرمای بسیار ناچیزی به آبمیوه منتقل می شود و به حفظ تازگی آن کمک می کند. نکته دیگر در مورد این نوع آبمیوه گیری ها این است که به دلیل دور پایین، صدای بسیار کمی دارند؛ بطوریکه شما می توانید صبح زود بدون نگرانی از بیدار کردن دیگران از آن استفاده کنید.

نکته دیگر در مورد آبمیوه گیرهای جویدنی این است که این نوع آبمیوه گیرها به دلیل دور پایین، مانع از ایجاد کف بر روی آبمیوه می شوند. به همین دلیل در این نوع آمیوه گیری ها ما به کف گیر نیازی نداریم. این در حالی است که آبمیوه گیرهای گریز از مرکز به دلیل سرعت دور بالا نه تنها تازگی آبمیوه را از بین می برند؛ بلکه بر روی آبمیوه کف نیز ایجاد می کنند.

آبمیوه گیر های گریز از مرکز، دور بالایی دارند و در نتیجه مکش هوای بالایی دارند و گرمای زیادی نیز تولید می کنند. همه این شرایط در کنار هم سبب می شوند که کیفیت آبمیوه کاهش یابد و طعم و تازگی خود را از دست بدهد. همانطور که در پاراگراف قبل گفته شد، این دور بالا صدای بالایی نیز ایجاد می کند.

آبمیوه های گریز از مرکز به دلیل حالت ضربه ای که دارند، نمی توانند تمام آب میوه را بگیرند. این در حالی است که آبمیوه گیرهای جویدنی به دلیل ویژگی فشرده سازی می تواند تمام آب میوه را خارج کند و پالپ آن کاملا خشک است.

به آبمیوه گیری های جویدنی، عصاره گیر می گویند.  عصاره گیر مورفی ریچاردز طعم و تازگی و ویتامین های آب میوه را حفظ می کند و از لحاظ راحتی کار، باز و بسته کردن آسان و اشغال فضای کم، طبق نظرسنجی ایندیپندنت، جزو سه آبمیوه گیری محبوب و پرطرفدار انگلستان می باشد. این آبمیوه گیری دارای فیلترهای جداشونده و برس های مخصوص جهت تمیز کردن و شستن آن است. در کنار این محصول یک کتاب جامع آموزش تهیه انواع آب میوه ها است.


مشخصات فنی عصاره گیر 404001 مورفی ریچاردز:

1. موتور هوشمند با قدرت 150 وات و گشتاور بالا

2.  دو پارچ 750 میلی لیتری در کنار دستگاه قرار دارد که یکی برای آب میوه و دیگری برای پالپ آن است.

3. دستگاه علاوه بر حالت روشن و خاموش، دارای حالت چرخش بر عکس نیز می باشد.⁎

4. طول کابل دستگاه  85 سانتی متر می باشد.

5. وزن دستگاه 4.4 کیلوگرم و ولتاژ دستگاه 220-240 ولت می باشد.

6. دستگاه 40.8 سانتی متر ارتفاع، 21.5 سانتی متر طول و 16.5 سانتی متر قطر دارد.

7. دستگاه با سرعت 60 دور در دقیقه می چرخد.

⁎ حالت چرخش برعکس برای شرایطی است که میوه درون دستگاه گیر کرده است و در هر بار استفاده از این دکمه نباید بیش از 3 ثانیه نگه داشته شود.

نکاتی برای استفاده از دستگاه

1. دستگاه دارای برس تمیز کننده جهت شست و شوی فیلتر می باشد و فیلتر قابل شست و شو بوسیله ماشین ظرفشویی نیست.

2. دستگاه توانایی گرفتن آب میوه های یخ زده را ندارد.

3. توصیه می شود که میوه های سفت، ابتدا تکه تکه شوند.

ویژگی های دستگاه

1. صدای بسیار کم

2. اشغال فضای کم

3. سادگی در باز و سرهم کردن

4. دارا بودن سیستم ضد چکه

جهت ارتباط با نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت ایده آل (ایده آل سرویس) و دریافت قطعات اصلی مورفی ریچاردز و دومنا، با شماره های 88717280-021 و 88718789-021 تماس بگیرید.

 

دیدگاه های کاربرانایمیل شما برای عضویت در خبرنامه